«Фармак» розширив лінійку препаратів Хондра-Сила

Компанія «Фармак», що є лідером вітчизняної фармацевтичної галузі, поповнила лінійку Хондра-Сила новим препаратом у формі мазі – Хондра-Сила Зігріваюча.

В основі Хондра-Сила Зігріваючої поєднання хондроїтин сульфату та левоментолу, яке допомагає усувати прояви остеохондрозу навіть в період загострення, яке супроводжується вираженим больовим синдромом. Мазь виявляє потужну знеболювальну дію, а також сприяє відновленню хрящової тканини та уповільнює руйнування хряща вже з першого дня застосування.

Марія Мітіна, консультант з маркетингу відділу безрецептурних препаратів компанії «Фармак»: «За статистичними даними, кожна п’ята людина у світі має прояви остеохондрозу. Для України ця проблема також актуальна. Тому «Фармак» активно працює, щоб допомогти людям, хворим на остеохондроз, подолати цей недуг. З цією метою наші спеціалісти розробили та вивели на ринок мазь Хондра-Сила Зігріваюча. Цей препарат є власною розробкою фахівців компанії «Фармак» та не має аналогів на ринку України».

Мазь Хондра-Сила Зігріваюча показана для лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів і хребта (переважно локалізовані форми): остеоартроз, остеохондроз.

Увага!

Інформація, розміщена на цій сторінці, призначена виключно для медичних і фармацевтичних працівників. Відвідувачі сайту не повинні використовувати цю інформацію в якості медичних порад і рекомендацій. Вибір і призначення лікарських препаратів, а також контроль за їх застосуванням може здійснювати лише лікар, який завжди враховує індивідуальні особливості пацієнта.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».