«Фармак» відкрив кабінет діабетичної стопи в Полтаві

За сприяння Благодійного фонду «Фармак» на базі ендокринологічного відділення Полтавської міської лікарні №2 було відкрито сучасний кабінет діабетичної стопи. В проект інвестували понад 100 тис. грн.

Кабінет діабетичної стопи оснащений новітнім обладнанням: спеціалізованим педікюрним кріслом, набором спеціальних інструментів для догляду та лікування нижніх кінцівок у хворих на цукровий діабет, а також шафою для стерилізації інструментів.

На сьогодні в Полтаві зареєстровано понад 10 тис. хворих на цукровий діабет. Щороку кількість хворих на цей недуг зростає. Тому створення сучасного кабінету діабетичної стопи було вкрай важливим для Полтави. 

Ганна Столярова, консультант з маркетингу компанії «Фармак»: «Синдром діабетичної стопи – надзвичайно серйозне ускладнення цукрового діабету (у 85% випадків воно представлене трофічними виразками стоп різної тяжкості). Цей синдром виявляється в 4-10% хворих на цукровий діабет. При правильному догляді за стопами хворі можуть повноцінно жити, не відчуваючи дискомфорту. Кваліфіковану консультацію та допомогу такі хворі можуть отримати в кабінеті діабетичної стопи.

На сьогодні за сприяння Благодійного фонду «Фармак» в Україні відкрито 10 кабінетів діабетичної стопи. До кінця 2013 року плануємо відкрити ще кілька таких кабінетів».

Нагадаємо, що компанія «Фармак» активно підтримує державні програми по лікуванню хворих на діабет. Підприємство є одним з вітчизняних лідерів із виробництва інсулінів. Сьогодні понад 25% інсулінозалежних хворих в Україні лікуються Фармасулінами, які виробляє «Фармак».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».