«Фармак» вивів на ринок антиандрогенний препарат Флутафарм® Феміна

Компанія «Фармак», що є лідером вітчизняної фармацевтичної галузі, вивела на ринок препарат для лікування жінок з функціональною гіперандрогенією - Флутафарм® Феміна. Лікарський засіб випускається у формі таблеток по 0,125 г №50.

Флутафарм® Феміна призначається для лікування жінок з функціональною гіперандрогенією, що супроводжується порушеннями менструального циклу, гірсутизмом, синдромом склерополікістозних яєчників та як наслідок безпліддям.

Алла Мілєвська, консультант з маркетингу компанії «Фармак»: «Гіперандрогенія – це стан гормональної системи людини із підвищеним порівняно з нормою  вмістом чоловічих статевих гормонів. Гіперандрогенія є причиною надмірного оволосіння жінок по чоловічому типу (волосся на обличчі), облисіння та акне. Окрім того, гіперандрогенія в 40% жінок є причиною безпліддя. Віддаленими наслідками  гіперандрогенії є рак тіла матки, рак молочних залоз та серцево-судинні ускладнення. За даними медичної статистики, гіперандрогенія спостерігається в 30% жінок в Україні, і якщо з проблемою волосся на обличчі та відсутності його на голові українські жінки жити можуть, то проблема безпліддя є болючою та потребує медикаментозного лікування». 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».