«Фармак» вивів на ринок новий косметичний засіб Авуаж®

У рамках співпраці з транснаціональною компанією LG Life Science компанія «Фармак» вивела на ринок косметичний засіб Авуаж® у формі біогелю.

Косметичний засіб Авуаж® - це препарат для використання в естетичній медицині та косметології, у виробництві якого  використана унікальна технологія стабілізації гіалуронової кислоти. Завдяки чому біогель Авуаж® має виражений  тривалий естетичний ефект та сприяє глибокому зволоженню шкіри.

Олена Алєксєєва, продакт-менеджер  дерматологічної групи компанії «Фармак»: «За рахунок високої концентрації гіалуронової кислоти та використання запатентованої компанією LG Life Science HESH-технології,  біогель Авуаж® тривалий час залишається в дермі, фіксується в місці введення, не мігрує в інші тканини, максимально пролонгуючи ефект від процедури контурної пластики.

Своїми якісними характеристиками та тривалістю отриманого результату біогель Авуаж® порівнюваний з найвідомішими косметологічними брендами, а демократичніша вартість засобу робить процедуру контурної пластики значно доступнішою для більш широкого кола пацієнтів».

Слід зазначити, що в портфелі «Фармак» вже є ряд препаратів на основі гіалуронової кислоти. Це препарат Сингіал®, який добре зарекомендував себе в лікуванні захворювань суглобів,  препарати Гіарал® та Гіарал® Плюс, які використовуються під час офтальмологічних операцій.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».