«Фармак» вивів на ринок знеболюючий препарат Налбук

Компанія «Фармак» доповнила свій продуктовий портфель препаратом для лікування больового синдрому – Налбук. Новинка випускається у формі розчину для ін’єкцій по 1 або 2 мл в ампулі № 5, а також в шприці 1 мл №5.

Налбук розроблено на основі діючої речовини налбуфін. Препарат застосовується для лікування больового синдрому сильної та середньої інтенсивності. А також Налбук рекомендовано до застовування як додатковий засіб при проведенні анестезії, для зниження болю в перед- та післяопераційний період, для знеболення під час пологів.

 

Увага!

Інформація, розміщена на цій сторінці, призначена виключно для медичних і фармацевтичних працівників. Відвідувачі сайту не повинні використовувати цю інформацію в якості медичних порад і рекомендацій. Вибір і призначення лікарських препаратів, а також контроль за їх застосуванням може здійснювати лише лікар, який завжди враховує індивідуальні особливості пацієнта.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».