«Фармак» запустив оновлений корпоративний сайт

Лідер вітчизняної фармацевтичної галузі – компанія «Фармак» запустила оновлений корпоративний сайт зі зручною навігацією, інтерфейсом, сучасним дизайном, що відповідає корпоративному стилю компанії.

З 6 червня 2012 року почав роботу оновлений інтернет-ресурс компанії «Фармак». Корпоративний сайт знаходиться за адресою www.farmak.ua.

В процесі роботи над сайтом були використані сучасні методи та технології в галузі веб-розробок. Основний акцент зроблено на простоті та зручності навігації, що дозволить користувачам легко орієнтуватися на сайті та максимально швидко знаходити необхідну інформацію.

На новому сайті «Фармак» можна знайти інформацію про діяльність компанії, її історію, проекти, які реалізує «Фармак» в рамках відповідальності перед своїми працівниками, суспільством, по збереженню екології тощо. Тут також розміщено інформацію для інвесторів, новини компанії, повну інформацію про препарати, їх властивості тощо.

Наразі сайт доступний у двох мовних версіях – українській та російській. Найближчим часом також запрацює англійська версія ресурсу.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».