Лип 25, 2023

«Фармак» випустив 9 нових лікарських засобів за перше півріччя 2023 року

Компанія «Фармак», один з провідних виробників лікарських засобів в Україні, випустила  9 нових продуктів протягом першого півріччя 2023 року. Нові лікарські препарати призначені для різних медичних напрямів, включаючи симптоматичне лікування алергічного ринокон’юнктивіту, грибкових інфекцій, простого герпесу І та ІІ типів, лікування інсультів та глаукоми, а також усунення болю у животі і розладів кишківника.

Підприємство продовжує вкладати значні ресурси у дослідження та розробки нових лікарських засобів навіть під час повномасштабної війни. Планується, що протягом 2-го півріччя 2023 року компанією буде випущено на ринок ще більше нових продуктів. У розробку лікарських засобів «Фармак» щороку інвестує близько $15 млн. Під час воєнного 2022-го року ці інвестиції становили понад $13 млн.

«Інвестиції в нові лікарські засоби є стратегічно важливим напрямом для нас, адже саме вони дозволяють компанії розширювати власний продуктовий портфель та надавати пацієнтам більший вибір під час лікування. Кожен новий лікарський препарат, який ми розробляємо, має потенціал поліпшити якість життя людей і сприяти покращенню здоров’я. Крім того, ми надаємо велике значення вдосконаленню технологій виробництва. Завдяки цьому наші ліки продаються не лише в Україні, а і далеко за її межами», – зазначає виконавчий директор компанії «Фармак» Володимир Костюк.

Наразі в продуктовому портфелі компанії міститься близько 400 найменувань лікарських засобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші лікарські препарати. Компанія реінвестує до 90% свого прибутку у розвиток, а загальна сума інвестицій протягом останніх 20 років становить понад $400 млн. Виробничі потужності та лабораторно-технічний комплекс «Фармак» мають міжнародну сертифікацію та відповідають вимогам європейських стандартів GMP (Належна виробнича практика). Це дозволяє компанії експортувати продукцію до понад 50 країн світу.

Назад до новин

Ще більше новин