Вер 03, 2020

«Фармак» вітає Шостку з Днем міста і вперше проводить традиційний «Біг для здоров’я» онлайн

На День Шостки «Фармак» проведе онлайн-забіг та спрямує заощаджені кошти на благодійність

Формат спортивного заходу «Біг для здоров’я», що його «Фармак» традиційно проводить у Шостці на День міста, цьогоріч змінюється у зв’язку з карантинними обмеженнями. Кожен охочий може в період із 31 серпня до 6 вересня включно в будь-якому зручному місці пробігти дистанцію 2 км і розмістити фото чи відео та результат на своїй сторінці у Фейсбук із хештегом #ФАРМАКБІГ2020. Усі учасники візьмуть участь у розіграші цінних призів. Кошти, які планувалося витратити на організацію заходу, підуть на облаштування Інклюзивно-ресурсного центру Шосткинської міської ради та міського басейну комунального закладу «Шосткинський міський фізкультурно-оздоровчий центр».

«Фармак» понад 5 років працює в Шостці й щороку вітає місто зі святом. Компанія започаткувала проведення естафети для родин, але згодом вирішила зробити масштабніший захід. Тому вже три роки поспіль проходить «Біг для здоров’я», який став доброю традицією не тільки шосткинців, але і для працівників «Фармак» – щорічно понад 100 фармаківців приїжджають із Києва, щоб пробігти разом коротку дистанцію, пропагуючи здоровий спосіб життя.

Дотримуючись цілей сталого розвитку, компанія не просто інвестує в розширення власного виробництва, а й дотримується всіх екологічних стандартів та намагається стати надійним партнером для розбудови місцевих громад у регіонах, де працює. Лише в Шостці «Фармак» інвестував 0,5 млн євро в сучасні очисні споруди. У місті у 2018 році стартував проєкт «Екошкола», який уже став всеукраїнським та отримав визнання МОН та підтримку Малої академії наук. Було надано гранти на реалізацію 10 екоідей у школах Шостки. Розуміючи, що талановита молодь – це наше майбутнє, «Фармак» співпрацює з вишами, у тому числі із Шосткинським інститутом Сумського національного університету.

«Фармак» дбає про благоустрій міста. За підтримки компанії було побудовано дитячий майданчик у парку відпочинку. Двічі на рік проходить акція «Чисте місто», коли працівники прибирають зелені території навколо Шостки.

«Фармак» придбав медичні саквояжі, тренажер для відпрацювання навичок надання медичної допомоги та засоби захисту для Шосткинської міської станції екстреної медичної допомоги, а також дитячі ліжка та меблі для Шосткинської дитячої лікарні. Ми системно допомагаємо ліками та іншими необхідними засобами Шосткинській центральній районній лікарні. Цього року, для подолання наслідків поширення коронавірусу, «Фармак» передав апарат штучної вентиляції легень та засоби індивідуального захисту в цю медичну установу.

«Комфортні умови праці, гідна зарплата, соціальні гарантії, інтеграція принципів сталого розвитку в усі виробничі процеси й активна участь у соціальних ініціативах міста – наша філософія й основні принципи роботи компанії. Загалом за всі роки на соціальні проєкти та покращення благоустрою міста Шостка компанія виділила більш ніж 4 млн грн. І ми сподіваємося, що ефективна взаємодія бізнесу, влади та суспільства з року в рік буде приносити свої плоди на благо міста і країни загалом. Компанія фінансує благодійні та соціальні проєкти в місті та забезпечує стабільною роботою приблизно 150 шосткинців. Вітаємо жителів міста зі святом і бажаємо Шостці процвітання, зростання інвестиційної привабливості та покращення рівня життя всього міста та кожного його мешканця», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор АТ «Фармак».

Назад до новин

Ще більше новин