Січ 25, 2021

Григорію Костюку, члену Наглядової ради «Фармак», присвоєно звання «Заслужений працівник фармації України»

 

Згідно Указу президента України №24/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» Костюку Григорію Вікторовичу, члену наглядової ради акціонерного товариства «Фармак», присвоєно звання «Заслужений працівник фармації України».

Відзнака  вручена за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю .

Григорій Костюк займає посаду члена Наглядової ради АТ «Фармак» з 30 червня 2017 року. Є членом Комітету з питань призначень та винагород Наглядової ради, Комітету з питань розвитку та маркетингу. Очолює Комітет з питань інвестицій та науки  Наглядової ради.

Григорій Костюк приєднався до команди «Фармак» у 1998 році. Спочатку працював заступником технічного директора з підготовки та експлуатації виробництва, потім на позиції технічного директора.

До сфери його відповідальності належало вирішення питань стратегії технічного переоснащення та визначення напрямків технічного розвитку підприємства. Крім того, коло його обов’язків передбачало забезпечення ефективності проектних рішень, контроль за своєчасною реалізацією технічних проектів; контроль та управління діяльністю підприємства в галузі розробки, дослідження і реєстрації нових препаратів, а також створення нових виробництв, лабораторій, реконструкція та дооснащення діючих. Під керівництвом Григорія Костюка на підприємстві було створено 14 нових фармацевтичних виробництв.

Григорій Костюк є автором 25 наукових статей.

Нагороджений грамотою Міністерства охорони здоров’я України, грамотою Кабінету Міністрів України.

Закінчив енергетичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

У 2008 році з відзнакою закінчив Харківський фармацевтичний університет.

У 2009 році отримав ступінь кандидата фармацевтичних наук.

Назад до новин

Ще більше новин