Лис 02, 2021

Компанія «Фармак» отримала Премію HR-бренд – 2021

Нещодавно відбулося одинадцяте вручення авторитетної Премії HR-бренд від ресурсу grc.ua, в якій компанія «Фармак» здобула відзнаку за проєкт Farmak talents start.

Премія проводиться серед фахівців HR-сфери, щоб виявити та простежити актуальні зміни на ринку праці, тенденції й інновації. Проєкти учасників оцінювало експертне журі за критеріями актуальності, сучасності використаних методик та бізнес-ефективності в умовах нової реальності. Цього року Премія отримала 60 актуальних HR-кейсів від 46 українських компаній.

фото 1

Farmak talents start — це ціла низка взаємопов’язаних освітньо-наукових ініціатив від школярів до професійної спільноти. Через масштабну трудову міграцію в Україні щодня зростає відтік талановитих вчених та науковців. Тож першочергова мета Farmak talents start – зміцнити науково-освітній потенціал країни та дати можливості для майбутньої професійної реалізації студентам і молодим фахівцям. Проєкт охоплює:

Profession_lab та співпраця з Малою академією наук для розвитку школярів

«Фармак» — перша фармацевтична компанія, яка підписала меморандум про співпрацю з Малою академією наук України. Підприємство ініціювало окрему нагороду талановитій учнівській молоді, що захищає наукові роботи в галузі хімії, медицини та загальної біології.

Для школярів також реалізовується проєкт Profession_lab, який має на меті познайомити дітей із професіями фармацевтичної галузі. Як результат — у школярів формується розуміння, чим займається той чи інший фахівець на фармацевтичному підприємстві.

Farmak_lab, хакатон Farmak Science Start та практика у компанії мрії для студентів

Farmak_lab — це освітній проєкт для студентів та викладачів профільних вишів. У рамках заходу фахівці компанії розповідають про специфіку фармацевтики та про те, як теоретичні університетські знання можуть бути застосовані у подальшій практиці. Учасники мають змогу не лише поспілкуватися з фахівцями та дізнатися відповіді на свої запитання, а й побувати з екскурсією на виробництві.

Для студентів і випускників магістратури компанія також щороку проводить хакатон Farmak Science Start. Завдяки онлайн-тестуванню фахівці підприємства обирають найкращих студентів з усієї України, які об’єднуються в команди для виконання прикладних завдань, що стосуються фармацевтичних розробок.

Відзначимо, що важливою частиною навчання є саме практика, тому більш як 100 студентів щороку проходять у «Фармак» переддипломну та дипломну практику, близько 50% з них потім працевлаштовуються в компанію.

imgonline-com-ua-Resize-01DmTTkUCi

Школа молодого науковця для студентів, викладачів та науковців

Один із проєктів, який компанія реалізовує для студентів, — Школа молодого науковця. Цей проєкт є платформою для професійної комунікації між провідними міжнародними науковцями, експертами «Фармак», викладачами й студентами профільних вишів. До його реалізації долучаються науковці з України, США, Великої Британії, Австрії, Ірландії, Італії, Німеччини та Угорщини.

Учасники мають змогу не лише обговорити найактуальніші питання та виклики сучасної фармацевтики, а й обмінятися досвідом із колегами. Цього жовтня до України прибули наукові делегації із США та Італії, щоб у рамках проєкту обговорити нові стратегії лікування COVID-19.

«Головною перевагою нашої компанії є професійна та сформована команда. Мені шкода, що багато молодих фахівців залишають нашу країну, але якщо «Фармак» бачить проблему, то він шукає шляхи її вирішення. І це стосується абсолютно всіх аспектів. Ми вкладаємо ресурс не лише в сьогодення, а й у майбутнє. Даємо молоді шанс розвиватися й отримувати гідні робочі місця в Україні. Саме тому активно співпрацюємо зі школярами та студентами. Я вважаю, що з часом фармакологічне ком’юніті в Україні буде лише посилюватись, а ми зі свого боку будемо робити все для розвитку та підтримки галузі», — зазначила Вікторія Кондрашихіна, директорка з персоналу АТ «Фармак».

Назад до новин

Ще більше новин