Лип 27, 2023

Лідер фармацевтичного ринку України сплатив 400 млн грн податків за 6 місяців 2023 року

Фармацевтична компанія «Фармак» за 6 місяців 2023 року сплатила понад 400 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів. А також спрямувала на потреби Армії понад 30 млн грн.

За даними Proxima Research, станом на липень 2023 року «Фармак» є лідером фармацевтичного ринку України. За перше півріччя компанія випустила на ринок 9 нових лікарських засобів та планує представити ще більше нових продуктів у 2-му півріччі.

Крім того, в травні компанія почала продаж лікарського засобу власного виробництва у Малайзію. Це вже 7-ма країна Азійсько-Тихоокеанського регіону та 58-ма у світі, куди український «Фармак» експортує ліки.

Підприємство продовжує надавати усесторонню допомогу ЗСУ та населенню, яке постраждало під час повномасштабної війни. На це «Фармак» та Благодійний фонд Родини Жебрівських* спрямували  понад 30 млн грн лише за 6 місяців 2023 року. Сума допомоги з початку відкритого військового вторгнення росії в Україну становить 83 млн грн.

«Чесність і прозорість у всіх діях — головний принцип «Фармак», який визначає наш успіх як лідера галузі. Ми розуміємо, що вчасна сплата податків — це наша відповідальність перед державою, українцями, нашими співробітниками і партнерами. Та, найголовніше, це допомагає нам активно підтримувати економіку країни в період війни. Тому ми продовжуємо працювати, сплачувати податки, підтримувати державу та ЗСУ і рухатися до перемоги», — зазначив виконавчий директор «Фармак» Володимир Костюк.  

*«Благодійний фонд Родини Жебрівських» — всеукраїнська благодійна організація, заснована у 2011 році. Благодійний фонд Родини Жебрівських та фармацевтична компанія «Фармак» є частинами діяльності Родини Жебрівських і реалізують благодійну та бізнес-діяльність родини. Пріоритетними напрямами є освітня, оздоровча та культурна діяльність. Також Фонд надає постійну допомогу армії з 2014 року.

 

Назад до новин

Ще більше новин