На «Фармак» пройшов День донора крові

В компанії «Фармак» відбувся День донора крові – більше 60 працівників здали кров для Київського обласного онкологічного центру для потреб хворих дітей. Захід пройшов 5 липня у приміщенні медпункту «Фармак» за підтримки виїзної бригади фахівців Київського обласного центру крові.

День донора в компанії «Фармак» було організовано без шкоди для виробничого процесу, адже всі процеси були завчасно налагоджені з урахуванням відсутності донорів на робочому місці. Слід наголосити, що компанія повністю дотримується всіх вимог законодавства і забезпечує донорів не лише днем відпочинку у день здачі крові, але й додатковим днем відпустки. Для більшості наших донорів це був перший досвід здачі крові.

Генеральний директор ПАТ «Фармак» Філя Іванівна Жебровська: «Ми щиро вдячні всім, хто долучився до акції! Наші працівники ще раз підтвердили девіз «Фармак» - ми для Вас та Вашого здоров’я! Сподіваюсь нам вдасться організувати Дні донора крові регулярно, хоча б раз на півроку».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».