На «Фармак» пройшов День донора крові

В компанії «Фармак» відбувся День донора крові – більше 60 працівників здали кров для Київського обласного онкологічного центру для потреб хворих дітей. Захід пройшов 5 липня у приміщенні медпункту «Фармак» за підтримки виїзної бригади фахівців Київського обласного центру крові.

День донора в компанії «Фармак» було організовано без шкоди для виробничого процесу, адже всі процеси були завчасно налагоджені з урахуванням відсутності донорів на робочому місці. Слід наголосити, що компанія повністю дотримується всіх вимог законодавства і забезпечує донорів не лише днем відпочинку у день здачі крові, але й додатковим днем відпустки. Для більшості наших донорів це був перший досвід здачі крові.

Генеральний директор ПАТ «Фармак» Філя Іванівна Жебровська: «Ми щиро вдячні всім, хто долучився до акції! Наші працівники ще раз підтвердили девіз «Фармак» - ми для Вас та Вашого здоров’я! Сподіваюсь нам вдасться організувати Дні донора крові регулярно, хоча б раз на півроку».

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію