Стала відома дата нагородження переможців проекту «Екошкола»

2 червня відбудеться фінал проекту «Екошкола», який реалізує ПАТ «Фармак» спільно з всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine».

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Екошкола» відбудеться у «Арт-центрі». ПАТ «Фармак» надасть міні-гранти на реалізацію кращих проектів, спрямованих на вирішення екологічних проблем школи.

 

Проект «Екошкола» стартував у м. Шостка у березні 2018 року. У проекті вберуть участь 11 шкіл міста. Шкільні ЕКОкоманди вже прослухали унікальні тренінги, на яких дізналися про засади екологічного мислення і способу життя, як зберегти планету та  природні ресурси, як зробити еко-проект для своєї, школи і тим самим зробити свій посильний внесок у збереження балансу на Землі.

 

Інші новини

ПАТ «Фармак» та НДІ інтелектуальної власності підписали Резолюцію щодо рекомендацій подальшої роботи над Законопроектом № 7538

10 липня 2018 року відбувся круглий стіл на тему "Запобігання зловживання правами інтелектуальної власності в контексті патентної реформи"

ПАТ «Фармак» захищатиме своє ексклюзивне право на використання добре відомої назви лікарського засобу «Корвалол» у Верховному суді

Київський апеляційний господарський суд за апеляційною скаргою Фармацевтичної фірми «Дарниця» скасував рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку про визнання добре відомим позначення «КОРВАЛОЛ CORVALOLUM».

ПАТ «Фармак» отримав сертифікат GMP європейського регуляторного органу HALMED (республіка Хорватія)

У європейській базі EMA розміщено сертифікат GMP, виданий регуляторним органом Хорватії за результатами інспектування ПАТ «Фармак», що проходило в період з 18 по 22 грудня 2017 року.