Бер 09, 2016

«Фармак» переміг в Індексі прозорості сайтів

«Фармак» було визнано найбільш прозорою компанією на фармакологічному ринку України, за результатами дослідження Індексу прозорості сайтів українських компаній-2015. Його ініціатором Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Індекс прозорості, заснований на методиці Beyond Business, оцінює інтернет-сайти публічних компаній різних галузей економіки на наявність на них повної і доступної інформації про корпоративну соціальну відповідальність. У дослідженні за 2015 рік оцінювались  87 найбільших компаній України.

Учасники рейтингу прозорості оцінювалися за чотирма критеріями: наявність звіту про діяльність компанії у соціальній та екологічній сферах; рівень розкриття інформації за ключовими сферами корпоративної соціальної відповідальності; легкий доступ читача до будь-якої інформації про соціальну та екологічну відповідальність компанії та доступність веб-сайту з точки зору мов. Відповідно до методології Індексу «Фармак» набрав 48 балів, що є найвищим рівнем прозорості серед фармкомпаній.

Головна особливість Індексу прозорості полягає у тому, що будь-хто може перевірити його, зайшовши на сайт компанії та ознайомившись з даними по соціальній діяльності на благо країни.

Назад до нагород

Ще більше нагород