Лип 04, 2023

«Фармак» отримав Зірку Хоробрості від Європейської Бізнес Асоціації

Європейська Бізнес Асоціація (European Business Association; EBA) відзначила компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть у воєнний час в Україні. Серед них відзнаку також отримав лідер фармацевтичної ринку України* «Фармак», який приєднався до EBA ще у 2015 році.

Європейська Бізнес Асоціація – це найбільше об’єднання іноземного, європейського та вітчизняного бізнесу в Україні, засноване в 1999 році за підтримки Європейської Комісії. Учасники Асоціації – це представництва найбільших міжнародних підприємств, а також компанії українського походження, які поділяють європейські цінності ведення бізнесу. Разом члени EBA працюють над тим, щоб підвищити інвестиційну привабливість України на користь суспільства, економіки та країни в цілому.

Bravery Star Award

«Ми впевнені, що ваша відданість працювати в Україні буде надихати інших бізнес-лідерів, зокрема і глобальних, стимулювати економічне зростання та сприяти створенню стійкого та процвітаючого бізнес-середовища в нашій країні», – зазначає Анна Дерев’янко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації.

«Для підприємств в Україні зараз надзвичайно важливо працювати разом, щоб тримати міцний економічний тил. Поки бізнес працює, держава має стабільне джерело надходжень до бюджету, у тому числі для підтримки Армії, а українські родини – роботу, яка дозволяє їм мати гідний рівень життя навіть під час війни. Це логічна сторона речей, а в житті – це означає, що для мільйонів українців хоробрість стала невід’ємною частиною світогляду. Адже тільки будучи хоробрими, ми зможемо відстояти своє. Дякуємо за це важливе нагадування», – коментує Євгенія Піддубна, директорка з корпоративних комунікацій компанії «Фармак».

*лідер фармацевтичного ринку України за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні (за даними Proxima Research станом на травень 2023 року)

 

Назад до нагород

Ще більше нагород