Кві 26, 2024

Як перемогти сезонну алергію: три поради, які в цьому допоможуть

Оригінал за посиланням 

Сезонна алергія та її вірні супутники – нежить, сльозотеча, свербіж або біль у горлі, набряклість очей, головний біль і дратівливість – не найкращі провісники теплого сезону, які заважають повноцінному життю багатьох людей. Чи існують способи приборкати алергію? В цьому питанні редакції Oboz.ua допомогла розібратися експертка фармацевтичної компанії Farmak Тетяна Дзюба.

“Боротьбу з алергією слід починати до появи перших симптомів – так би мовити, діяти на випередження. Більш того, дотримуватися цих рекомендацій вкрай легко – вони не потребують надскладних зусиль”, – каже Тетяна.

Тетяна Дзюба також дала три поради, які допоможуть зменшити вплив алергенів на організм.

Уникайте тригерів

Найперший та найголовніший крок у боротьбі з сезонною алергією – обмеження впливу тригерів. Тож варто заздалегідь здати аналізи, які допоможуть визначити алергени.

Слідкуйте за кількістю пилку

В інтернеті можна знайти щоденні звіти про кількість пилку у вашому місті або області. В дні, коли вміст пилку у повітрі високий, можна дотримуватися простих правил:

Зачиняйте вікна

Зачинені вікна допоможуть обмежити кількість алергенів, які потрапляють до оселі. Звичайно, повністю відмовлятися від провітрювання не варто, просто дочекайтеся обіднього або вечірнього часу, коли кількість пилку в повітрі буде меншою.

Наприклад, лікарський засіб “Едем” допоможе усунути симптоми, пов’язані з алергічним ринітом. Лікарський препарат випускається також у формі сиропу, який усуває такі симптоми як чхання, нежить, свербіж та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель.

Наприклад, “Едермік” – лікарський препарат, який використовується для симптоматичного лікування сезонних алергій.

Едем_1944_924 (2)

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій