​5 шкільних проектів будуть реалізовані в рамках «Екошколи»

 

Зображення_фін

Закінчився ще один навчальний рік у «Екошколі». Протягом навчання учні вивчали теми енергозбреження, зміни клімату, біорізноманіття тощо, та вчилися основам проектного менеджменту. Школярі, які пройшли повний курс навчання, підготували власні проекти для своїх шкіл. Традиційно компанія «Фармак», яка заснувала проект, нагороджує випускників і виділяє мінігранти на реалізацію кращих ідей. Цього року буде реалізовано 5 проектів у різних куточках України.

«Для школярів ще один навчальний рік позаду. Попереду – канікули і реалізація заявок у школах. Ми радіємо, що десятки учнів отримали нові знання та зможуть їх застосувати, реалізовуючи власні ідеї. Рекуператори, сонячні панелі, екологічні лабораторії, фонтанчики будуть встановлені у школах, завдяки старанням учнів. Ідеї, які вони запропонували, а ми підтримали. Ми віримо, що маленькі перемоги наших учнів сьогодні, надихнуть їх на масштабування своїх ідей у майбутньому», – коментує Євгенія Піддубна, директор з корпоративних комунікацій АТ «Фармак».

Соціальний проект «Фармак» визнано найкращим у 2020 році

XRAY Farmak

«Екошкола» від «Фармак» отримала нагороду X-RAY Marketing Awards у номінації «Соціальний проєкт року»

X-RAY Marketing Awards – премія, яка визначає найкращих у креативній індустрії, хто зумів протистояти всім викликам 2020 року, та оцінює номінантів у шорт-листах на всі 360 градусів.

 

«Фармак» запустив краудфандинговий майданчик на платформі «Екошкола»

Экошкола

Тепер екосвідомій бізнес может долучитися до «Екошколи» та підтримати школярів, профінансувавши реалізацію їхніх проєктів.

«Екошкола» продовжує масштабуватись. Нещодавно стартувала інтернет-платформа, на якій бізнес зможе обрати та підтримати учнівські екопроєкти, а команди-учасники, що пройшли навчання й подали свої проєкти на конкурс, але не отримали мінігранти, зможуть знайти спонсорів і реалізувати свої ідеї.