Екошкола

Турбота про довкілля завжди була й залишається одним з важливих напрямів соціальної стратегії ПАТ «Фармак». Але особливо цінним зараз в Україні є підняття теми екологічної освіти серед молоді. Саме тому ПАТ «Фармак» як провідний український фармвиробник і соціально відповідальна компанія запустив перший в Україні проект міні-грантів «Екошкола». Пілот цього проекту пройшов у місті Шостка, де розташований департамент із виробництва АФІ ПАТ «Фармак». До його реалізації компанія залучила всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine».

“Екошкола” зібрала школярів на друге лекційно-практичне заняття

Учасники проекту “Екошкола”, який реалізує ПАТ “Фармак” у співпраці з ГО Український екологічний клуб «Зелена Хвиля», цього разу дискутували на тему – “Природа та важливість збереження зв’язків у природних екосистемах”.

Навчально-методичний посібник «Екошкола» схвалено Міністерством освіти та науки України

Посібник розроблено для учнів 2-10 класів та вчителів, що викладають предмети природничого циклу, і увібрав у себе найголовніші і важливі екологічні питання, з якими стикається сьогодні світ.

«Фармак» розширив кордони екологічного проекту «Екошкола» та залучив до нього 10 шкіл Києва.

Для школярів розроблено унікальний навчально-методичний посібник, який увібрав в себе найголовніші і важливі питання, з якими стикається сьогодні світ. Цей посібник вже направлено на погодження у Міністерство освіти України.

Під час навчання в «Екошколі» учні отримають нові знання про екологічні проблеми, шляхи їх вирішення та основи проектного менеджменту

Після отримання теоретичних та практичних знань, школярі розроблять ЕКО-проекти для своїх шкіл. Кращі з них отримають міні-гранти від ПАТ «Фармак» на їх реалізацію.