Соціальний проект «Фармак» визнано найкращим у 2020 році

XRAY Farmak

«Екошкола» від «Фармак» отримала нагороду X-RAY Marketing Awards у номінації «Соціальний проєкт року»

X-RAY Marketing Awards – премія, яка визначає найкращих у креативній індустрії, хто зумів протистояти всім викликам 2020 року, та оцінює номінантів у шорт-листах на всі 360 градусів.

 

«Фармак» запустив краудфандинговий майданчик на платформі «Екошкола»

Экошкола

Тепер екосвідомій бізнес может долучитися до «Екошколи» та підтримати школярів, профінансувавши реалізацію їхніх проєктів.

«Екошкола» продовжує масштабуватись. Нещодавно стартувала інтернет-платформа, на якій бізнес зможе обрати та підтримати учнівські екопроєкти, а команди-учасники, що пройшли навчання й подали свої проєкти на конкурс, але не отримали мінігранти, зможуть знайти спонсорів і реалізувати свої ідеї.

 

 

«Фармак» побудує екокуточок, закупить 40 контейнерів для макулатури та встановить три безконтактні сенсорні змішувачі та накопичувальний бак для води в школах України в межах проєкту «Екошкола»

Учні 25 шкіл з усієї України презентували свої екопроєкти, спрямовані на збереження природних ресурсів та економію коштів освітніх установ. Три найкращі – отримали мінігранти від АТ «Фармак» на реалізацію своїх проєктів.

«Екошколу» «Фармак» реалізує в співпраці з ГО «Український екологічний клуб “Зелена Хвиля”».