«Фармак» до початку нового навчального року встановить міні-верміфабрику, термокомпостер, аератори для змішувачів та енергоощадні LED-лампи в школах Шостки

Экошкола У межах проекту «Екошкола» компанія «Фармак» уже вдруге надасть гранти на загальну суму 75 000 грн на реалізацію екопроектів, які підготували школярі із Шостки. Крім того, «Екошкола» отримала власний гімн, власний знак та гасло.

 

В Шостці стартував другий сезон проекту “Екошкола”

“Фармак” та  ГО “Український клуб “Зелена Хвиля” привітали 60 учасників з 10-ти шкіл міста Шостки з початком еко-занять.

У перший день говорили про кліматичні зміни та їх наслідки, про різницю між сміттям та вторсировиною, а також правила її сортування.

Попереду лекційна та екскурсійна частини програми, написання проектів, їх захист та реалізація.

 

 

Екошкола на сортувальній станції

Учасники проекту “Екошкола” відвідали станцію глибокого сортування сміття від Україна БЕЗ сміття. Станція приймає непотрібний, але ще придатний одяг та взуття, непотрібну техніку, а також надає послугу безпечного спалювання сміття, що не підлягає сортуванню. Важливо не тільки мати бажання сортувати вторсировину, але й робити це грамотно. Тому на станції сортують та навчають цьому процесу всіх бажаючих.