«Фармак» оголосив п’ятницю днем вишиванок

На початку липня у фармацевтичній компанії «Фармак» було започатковано традицію одягати по п’ятницях на роботу вишиванку. Ініціатива знайшла відгук серед багатьох працівників та була радо підтримана. 

Перша п’ятниця у вишиванці в компанії «Фармак» пройшла 11 липня. Чимало фармаківців у цей день замість звичного одягу вдягнули на роботу вишивані сорочки. Були відділи, які повним складом підтримали п’ятницю у вишиванках.

Вікторія Кондрашихіна, директор з персоналу: «В нашій компанії є люди, які часто одягають на роботу вишиванки. Це завжди радо вітається колегами, для багатьох – нагадує про наше національне коріння. Тому ми вирішили започаткувати традицію в останній робочий день тижня, коли працівники можуть змінити діловий одяг на вбрання в стилі Casual. 

Одягаючи вишиванки, ми створюємо собі та оточуючим гарний настрій, та долучаємося до традицій української культури».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».