«Фармак» вивів на ринок новий бренд для лікування герпесу – Ліпстер

Фармацевтична компанія «Фармак» оновила свою лінійку новим брендом – препаратом для лікування герпесу на губах та обличчі – Ліпстер. Лікарський засіб випускається у формі крему 5% (5 мг).

Ліпстер – це оновлений та вдосконалений формат крему Ацикловір, котрий виробляє компанія «Фармак». Новинка має високу активність проти вірусу герпесу І та ІІ типів.

Артеменко Іван, продакт-менеджер компанії «Фармак»: «За даними професора к.м.н. П.В. Федорича*, приблизно  95% дорослого і дитячого населення на земній кулі є носіями вірусу простого герпесу. Тобто, лише 5% людей взагалі мають стійкість до вірусу герпесу, причини котрої (стійкості) й досі нерозкриті

Ліпстер – препарат, що швидко пригнічує активність герпесу та ефективно усуває зовнішні прояви інфекції як при перших ознаках захворювання (свербіння, зуд), так і на більш пізніх стадіях (коли вже наявні пухирці)

Основний компонент Ліпстеру має природне походження – основою для його синтезу стали нуклеозиди, видалені з Карибської губки (Cryptotethya Crypta), що живе в Карибському морі. До речі, з тієї ж Карибської губки були виділені речовини, які використовуються для синтезу деяких протиракових препаратів».

  * Український журнал дерматології, венерології, косметології • № 4 (43) • 2011 73 УДК 616.523

Увага!

Інформація, розміщена на цій сторінці, призначена виключно для медичних і фармацевтичних працівників. Відвідувачі сайту не повинні використовувати цю інформацію в якості медичних порад і рекомендацій. Вибір і призначення лікарських препаратів, а також контроль за їх застосуванням може здійснювати лише лікар, який завжди враховує індивідуальні особливості пацієнта.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».