«Фармак» взяв участь у ювілейній міжнародній галузевій виставці CPhI у Парижі

Лідер вітчизняної фармацевтичної галузі, компанія «Фармак», взяла участь як експонент у світовій фармацевтичній виставці CPhI Worldwide 2014, що проходила 7-9 жовтня 2014 року в Парижі, Франція.

Робочу групу із 18 фахівців очолювала генеральний директор компанії Філя Іванівна Жебровська.

Цьогоріч, на 25-річчя CPhI Worldwide, «Фармак» презентував світовій фармспільноті на тлі лікарських засобів, які мають європейське досьє, ще й приклад національної культури – всі фармаківці були одягнені в українські вишиванки. Це викликало чималий інтерес до стенду.

Філя Іванівна Жебровська, генеральний директор компанії «Фармак»: «Вже 11 раз «Фармак» бере участь в цій масштабній галузевій події. CPhI Worldwide – це зручний світовий майданчик галузі, на якому можна не лише презентувати компанію, нові доробки, обговорити робочі питання з іноземними партнерами, але й відчути ритм пульсу світової фарміндустрії, що надзвичайно важливо для цілеспрямованої роботи нашого підприємства в конкурентному бізнес-середовищі.

Сьогодні участь у CPhI – це кропітка творча робота усіх служб нашої компанії. На виставковому майданчику «Фармак» працювали розробники, логісти та маркетологи, фахівці, що працюють з іноземними ринками тощо».

Цьогоріч на виставці свої стенди репрезентували понад 2500 компаній зі 140 країн світу. Захід відвідали понад 35 тис. відвідувачів.

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».