На «Фармак» пройшло засідання КCВ-комітету ЕВА

Дев’ятого вересня на «Фармак» відбулося засідання комітету з корпоративної соціальної відповідальності Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). Гості відвідали виробництво лікарських засобів та дізналися про особливості бізнесу фармпідприємства.

Щомісяця КСВ-комітет ЕВА збирається, щоб обговорити актуальні питання соціальної відповідальності бізнесу, поділитися кейсами, поспілкуватися з експертами тощо. Вересневе засідання відбулося в стінах фармацевтичної компанії «Фармак». Його відвідали близько 20 представників компаній – членів ЕВА. 

Зустріч учасників КСВ-комітету почалася з відвідання виробництва лікарських засобів. Гостям розповіли про умови виробництва препаратів, вимоги до кваліфікації робочого персоналу тощо.

Після цього начальник відділу охорони праці та навколишнього середовища Людмила Сайченко продемонструвала учасникам засідання, як побудована еко-система на підприємстві, розповіла в який спосіб «Фармак» вирішує питання відходів, які заходи робить вживає для збереження довкілля. Фахівець з комунікацій компанії Тетяна Калашнюк поділилася з колегами із комітету КСВ-кейсами еко-тематики.

Директор зі стратегії компанії «Фармак» Діна Немирович розповіла про досвід «Фармак» в розробці та реалізації стратегії з корпоративної соціальної відповідальності.

Владислав Страшний, директор з корпоративних зв’язків компанії «Фармак»: «Наша компанія має давню та сталу історію розвитку системи соціальної відповідальності бізнесу. Ми розуміємо, що від нашої діяльності залежить здоров’я та добробут людей, які довіряють нам та нашим препаратам. Це надзвичайно важлива та відповідальна місія.

Надзвичайно важливо мати можливість спілкуватися з однодумцями, тими, хто розуміє важливість соціальної відповідальності бізнесу, ділитися досвідом, дізнаватися про їх здобутки та починання. На мою думку, такі зустрічі, як сьогоднішня, дають можливість більш глибше зрозуміти особливості бізнесу та роботу компанії в напрямку реалізації тих чи інших проектів з корпоративної соціальної відповідальності».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».