Лют 01, 2023

Волонтерські ініціативи співробітників «Фармак» визнані одними з кращих в Україні

Компанія «Фармак» отримала перемогу в номінації «Корпоративне волонтерство» ренкінгу соціальних ініціатив «Відповідальна країна» від бізнес-видання Delo.ua та ресурсу MMR.

Всередині фармацевтичної компанії утворився потужний рух активістів, що з року в рік організовують екологічні акції, благодійні забіги, здають кров і допомагають тваринам. Та з початком війни фокус волонтерів компанії був спрямований на підтримку Армії та людей, що постраждали від воєнних дій.

Так працівники «Фармак» провели акцію «Я працюю один день для Армії» та зібрали зі своїх заробітних плат близько 2 мільйонів гривень на потреби військових. А також здали понад 30 літрів крові та плазми потребуючим. Передали речі і продукти харчування сотням переселенців, збирали жерстяні банки для виготовлення окопних свічок і використані електронні сигарети із зарядними кейсами для виготовлення портативних зарядних пристроїв (PowerBank) для ЗСУ. І це лише частина ініціатив співробітників підприємства. Більш детально про корпоративне волонтерство компанії ресурс MMR описує тут.

«Наші працівники активні, як на фармацевтичному фронті, так і на волонтерському. При тому, що компанія має потужну благодійну програму для підтримки населення та Армії, працівники доповнюють її власними акціями. За рік війни всі ці ініціативи переросли у суттєву допомогу, як військовим, так і людям, що втратили свої домівки. Хоча нам приємно очолювати ренкінг соціальних ініціатив, знаємо, що зараз кожен українець робить все можливе для перемоги України. І щиро віримо, що вона скоро настане», — коментує директорка з корпоративних комунікацій «Фармак» Євгенія Піддубна.

 

Назад до новин

Ще більше новин