Січ 11, 2022

Як виглядає сучасна українська фармацевтика? Віртуальна екскурсія «Фармаком», яка захоплює

Зазвичай споживачі майже нічого не знають про виробництво товарів, які купують. Особливо це стосується ліків, які є в аптечках кожного українця. Тому компанія «Фармак» — лідер фармацевтичного ринку України*, вирішила змінити цю ситуацію та познайомити споживачів з усіма етапами виготовлення якісних лікарських засобів.

Сьогодні «Фармак» презентує віртуальну екскурсію виробництвом. Під час перегляду ви зможете прослідкувати повний цикл створення препаратів: від отримання сировини до моменту, коли готова продукція опиняється на складі.

Ви будете переодягатися разом з героєм у спеціальні комбінезони, та отримаєте секретні окуляри доповненої реальності, щоб потрапити у стерильні блоки виробництва з найвищим рівнем захисту, куди доступ стороннім суворо заборонений. Зможете роздивлятися все навколо, дізнаєтеся як працюють спеціалісти у ізоляторних системах з діючою речовиною та як відбувається процес приготування лікарського засобу у реакторі.

Знімок екрана 2021-12-09 о 16.06.23

Завдяки тому, що виробництво «Фармак» максимально автоматизоване, оператори запускають рецепти лікарських засобів в роботу на touch-панелях, а майстри цехів контролюють процес виробництва зі свого комп’ютеру без фізичної присутності у певному блоці.

Знімок екрана 2021-12-09 о 16.06.07

«Фармак» досяг такого рівня інноваційності виробництва завдяки постійним інвестиціям у розвиток, які сягають 90% річного прибутку компанії. У продуктовому портфелі підприємства понад 400 складнокомпонентних сучасних лікарських засобів. Серед основних напрямів — ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати. Багато українських ліків, виготовлених на заводі «Фармак», відправляються на експорт у країни ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу та Азії.

Знімок екрана 2021-12-09 о 16.08.30

Ми не будемо розкривати вам всі цікавинки екскурсії, натомість, радимо не гаяти час, а переходити за посиланням, щоб відправитися у мандрівку інноваційним світом української фармацевтики.

*За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research.

Назад до новин

Ще більше новин