Бер 31, 2010

Як захистити печінку? Щоб печінка не страждала… Проблеми з печінкою…. Що робити?

Усі надмірності, якими ми “прикрашаємо” своє життя, з роками відбиваються на обличчі. Але ще раніше і набагато важче вони вражають печінку. Саме вона приймає на себе перший удар, нанесений поганими продуктами, алкоголем, неправильним режимом харчування, інфекційними захворюваннями та прийомом медикаментів.

Що ж робити? Відмовити собі в задоволеннях, заради збереження здорової печінки? В ідеалі так, напевно, так і слід вчинити. Однак наше життя далеке від ідеалу. А ми самі, в переважній більшості, – ще далі.

Тому нам залишається один шлях – знайти спосіб відновлювати свою печінку в міру її “зносу”. Утім, тут і шукати нічого не треба. Сучасна фармакологія вже створила цілий клас спеціальних препаратів для регенерації печінки – так званих гепатопротекторів. Ці ліки відновлюють клітини печінки і виводять з неї всілякі токсини. Простіше кажучи, проводять у печінці регулярне прибирання, а в міру необхідності – роблять у ній ремонт.

Сьогодні в аптеках можна зустріти безліч гепатопротекторів, але один із них заслуговує на особливу увагу – це препарат Антраль, виробництва компанії Фармак. Антраль – потужний гепатопротектор потрійної дії, що поєднує в собі антитоксичний, знеболювальний і протизапальний ефекти.

Антраль застосовують для лікування токсичних, алкогольних, медикаментозних і вірусних гепатитів, фіброзу, цирозу та жирової дистрофії печінки, препарат доступний за ціною, а курс лікування триває всього 3-4 тижні.

Але чекати, поки печінка потребуватиме лікування, зовсім не обов’язково. Якщо життя занесло вас у групу ризику (тривале вживання антибіотиків, неправильне і нерегулярне харчування, алкоголь тощо), варто приймати Антраль як профілактичний засіб, у цьому разі препарат захистить печінку ще до початку негативного впливу на неї.

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій