Кві 17, 2014

ПАТ “Фармак”: спільними зусиллями дбаємо про благоустрій Подільського району

ПАТ “Фармак» спільно з Подільським комунальним підприємством УЗН (утримання зелених насаджень) облаштували клумби на транспортній розв’язці по вулиці Новокостянтинівській. На майданчику, який підготували фахівці УЗН, вони висадили 10 ялинок і 150 кущів ялівцю.

Голова профкому ПАТ «Фармак» Павло Олексійчук каже, що керівництво фармацевтичної кампанії, і особисто генеральний директор Філія Жебровська, із задоволенням підтримали прохання районної державної адміністрації допомогти з благоустроєм району.  «Наша співпраця з районом полягає в тому, що ми попросили виділити для благоустрою саме цю територію, адже зовсім поряд розташоване наше підприємство. УЗН підготувало, власне, майданчик, а ми закупили необхідний посадковий матеріал і запропонували «вільні руки». Тепер ви бачите, як все це відбувається», – сказав Павло Володимирович. З його слів, висадити дерева взялися члени футбольного клубу «Фармак». «Хлопці молоді, сильні, красиві, значить і ялинки будуть такими ж гарними, як і ті, хто їх садив», – каже Павло Олексійчук.

Директор КП УЗН Анатолій Яцков повідомив, що на закупку тільки ялинок та ялівцю  підприємство витратило більше 20 тисяч гривень, а після травневих свят тут з’явиться ще й квітник з логотипом підприємства.

Начальник дільниці №2 КП УЗН Наталія Сокач каже, що під висадку квітів вони вже завезли землю та готують відповідну розсаду. «Ми вивезли з цієї території будівельне сміття, завезли грунт, засіяли траву, а вже після 9-го травня посадимо квіти. І якщо сьогодні ялинки саджають хлопці, то думаємо, що на квіти вони візьмуть з собою і дівчат», – жартує майстриня.

Нагадаємо, що керівництво Подільської районної в місті Києві державної адміністрації звернулося до керівників промислових підприємств, установ та організацій усіх форм власності, з проханням підтримати ініціативу щодо впорядкування запропонованих територій, власним коштом. ПАТ «Фармак» на цю ініціативу відгукнувся першим

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій