Діти працівників «Фармак» приєдналися до екологічних ініціатив компанії

Діти працівників фармацевтичної компанії «Фармак» приєдналися до екологічних ініціатив, впроваджених на підприємстві. Малеча виготовила новорічні прикраси із вторинної сировини, якими прикрасили центральну новорічну ялинку в холі заводу «Фармак».

В компанії «Фармак» є низка екологічних ініціатив та активностей, спрямованих на підвищення рівня екологічної культури та на зменшення витрат природних ресурсів. Зокрема, два роки поспіль підприємство є партнером екологічної акції «Зробимо Україну чистою» - у Києві, а цьогоріч, ще й у м. Шостка (Сумська обл.). Також в компанії втілюються принципи «зеленого офісу».

До «зеленої» ініціативи «Фармак» також вирішили долучити й дітей фармаківців. Напередодні новорічних свят був оголошений конкурс новорічних прикрас із вторинної сировини. Іграшками, які виготовили діти, прикрасили ялинку на прохідній заводу.

Марко Лаврух, начальник сектору зі зв’язків з громадськістю компанії «Фармак»: «Ця ініціатива знайшла широкий відгук серед дітей працівників «Фармак». Участь у конкурсі взяли близько 100 дітей віком від 2-х до 16-ти років. Різноманіття прикрас та фантазія, з якою підійшли малята до їх виготовлення, просто вражають: казкові герої з лампочок, кучеряві баранці з пластикових пляшок, золоті та срібні дзвіночки із пляшечок з-під йогуртів, сніговики із пластикових стаканчиків, Діди Морози та Снігуроньки тощо. А також безліч баранців – символів 2015 року.

Батьки також активно допомагали дітям: хто порадою, хто ідеєю, а декотрі самі активно долучалися до процесу виготовлення іграшок. Ми раді, що наш конкурс став одним зі способів розвитку екологічної свідомості дітей».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».