70 маленьких фармачат взяли участь у міжкорпоративних змаганнях «Ми-чемпіони»

«Фармак» популяризує здоровий спосіб життя не тільки серед своїх працівників, а й серед їхніх діток. Традиційно, за підтримки Компанії, фармачата взяли участь у змаганнях «Ми-чемпіони». Від «Фармак» було представлено 10 команд, а всього було зареєстровано 43 від різних компаній: Альфа-банк, Домінос піцца, Алло, Лайфсел, ПУМБ, Укртрансгаз та ін.

Міжкорпоративна олімпіада «Ми —Чемпіони» за участю дітей фармаківців

Участь ПАТ «Фармак» у міжкорпоративних дитячих спортивних змаганнях «Ми – Чемпіони» є закономірною, адже діти працівників компанії долучаються до здорового способу життя не менш активно, ніж їхні батьки.

Проект передбачає проведення змагань двічі на рік і участь дітей віком від 6 до 13 років. До спортивної ініціативи вже приєдналися понад 25 компаній України. Головним елементом програми є спортивні естафети. Учасникам пропонується проявити свої здібності та навички у швидкості, точності та спритності. Усі естафети розроблені фахівцями олімпійського та професійного спорту і включають 7 видів змагань з елементами найпопулярніших видів спорту: футболу, баскетболу, тенісу, хокею, гольфу, регбі та метання в мішень.