Фармаківці на День Донора здали більше 30 літрів крові та плазми

DSC_2345

1 липня «Фармак» провів корпоративний день Донора у Києві та Шостці.

Вже за дві години після відкриття реєстрації на донорство крові понад 100 співробітників заявили про своє бажання взяти участь, що значно перевищило очікувану кількість охочих! Після всіх необхідних перевірок за станом здоров’я фактичними донорами змогли стати 67 осіб, 60 – з Києва та 7 з Шостки.

​Фармаківці допомагають рятувати життя

05,07,21_1

Минулого тижня фармаківці взяли активну участь у міжнародному Дні донора: близько 70 волонтерів компанії здали кров і плазму, яка може врятувати життя 200 людей.

Як відомо, соціальна відповідальність – один із основних пріоритетів «Фармак». Тому під час цього заходу ми ставили перед собою дві мети: зібрати кров та звернути увагу суспільства на те, що донорство – це важливо та безпечно.

Донорство крові

Активна життєва позиція фармаківців, їхнє бажання брати участь у позитивних змінах суспільства та країни, робити добро та власним прикладом показувати, що бути активним не тільки важливо, але й корисно – все це об’єдналося соціальним проектом ПАТ «Фармак» «Корпоративне волонтерство» та стало невіддільною частиною корпоративної культури компанії.