«Фармак» за здоровий спосіб життя: як минув п’ятий ювілейний ​забіг у місті Шостка​​

photo_2021-09-05 11.07.16

У кожного міста є свої традиції. Ми слідуємо стародавнім, а новітні створюємо самі. Уже доброю традицією для «Фармак» стало вітати Шостку із Днем міста спортивно. Компанія вп’яте провела ювілейний забіг «”Фармак”: біг для здоров’я».

За 5 років на старт забігу вийшло 2400 учасників, які разом пробігли понад 4400 кілометрів, що дорівнює відстані від Шостки до Лісабону.

«Фармак» долучився до 28-го благодійного «Пробігу під каштанами»​

4-1

​Команда з близько 30 фармаківців пробігла в середньому за 20-30 хв дистанцію у 5 км. Це вже традиційна третя участь у заході.

Спортивно-благодійний захід відбувся у День Києва. Всі виручені благодійні кошти організатори спрямують на закупівлю необхідного обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. “Фармак” також внесла свою частку у збір коштів для порятунку пацієнтів з вродженими вадами серця.

Цими вихідними у Києві відбувся 10-й Wizz Air Kyiv City Marathon, де команда бігунів «Фармак» протягом двох днів випробовували свої сили на дистанціях 4,2; 10; 21; 42 км та у корпоративній естафеті на 42 км.