Команда «Фармак» долучилася до Київського півмарафону незламності

IMG_6171
Вчора у Києві на ВДНГ відбувся Київський півмарафон незламності. Важлива подія для спортсменів та усіх небайдужих українців. Захід об’єднав в одному місці тисячі досвідчених спортсменів та бігунів-початківців. Усе заради благодійної мети
— зібрати кошти на закупівлю вузлових турнікетів для медичного батальйону «Госпітальєри».
 
Команда «Фармак» також долучилася. Приєднався навіть наш колега з Узбекистану, який біг в своєму рідному місті, щоб підтримати українців.
 
Загалом фармаківці пробігли 220 кілометрів та передали на благодійність 28 тисяч гривень.

Фармаківці пробігли 300 кілометрів заради благодійності

ІнфографікаНа минулих вихідних пройшов благодійний забіг “Об’єднані сміливістю: Рятуємо життя”. Забіг мав на меті зібрати кошти на машини швидкої допомоги.

Наші колеги долучились до заходу та бігли заради доброї справи з різних куточків країни. Кожен учасник обрав посильну для себе дистанцію: від 1-го до 21-го  кілометру. Завдяки спільним зусиллям, вдалось здолати понад 300 кілометрів та передати 29 тисяч гривень на авто для українських медиків.

«Фармак» долучився до 28-го благодійного «Пробігу під каштанами»​

4-1

​Команда з близько 30 фармаківців пробігла в середньому за 20-30 хв дистанцію у 5 км. Це вже традиційна третя участь у заході.

Спортивно-благодійний захід відбувся у День Києва. Всі виручені благодійні кошти організатори спрямують на закупівлю необхідного обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. “Фармак” також внесла свою частку у збір коштів для порятунку пацієнтів з вродженими вадами серця.