Фармаківці пробігли 300 кілометрів заради благодійності

ІнфографікаНа минулих вихідних пройшов благодійний забіг “Об’єднані сміливістю: Рятуємо життя”. Забіг мав на меті зібрати кошти на машини швидкої допомоги.

Наші колеги долучились до заходу та бігли заради доброї справи з різних куточків країни. Кожен учасник обрав посильну для себе дистанцію: від 1-го до 21-го  кілометру. Завдяки спільним зусиллям, вдалось здолати понад 300 кілометрів та передати 29 тисяч гривень на авто для українських медиків.

«Фармак» долучився до 28-го благодійного «Пробігу під каштанами»​

4-1

​Команда з близько 30 фармаківців пробігла в середньому за 20-30 хв дистанцію у 5 км. Це вже традиційна третя участь у заході.

Спортивно-благодійний захід відбувся у День Києва. Всі виручені благодійні кошти організатори спрямують на закупівлю необхідного обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. “Фармак” також внесла свою частку у збір коштів для порятунку пацієнтів з вродженими вадами серця.

Цими вихідними у Києві відбувся 10-й Wizz Air Kyiv City Marathon, де команда бігунів «Фармак» протягом двох днів випробовували свої сили на дистанціях 4,2; 10; 21; 42 км та у корпоративній естафеті на 42 км.