Власні команди

Особливою гордістю ПАТ «Фармак» є її власні спортивні команди, до яких входять працівники різних професій, об’єднаних принципами здорового способу життя та позитивних емоцій.

Фармак на благодійному забігу

Команда «Фармак», в рамках підтримки одного із принципів сталого розвитку Компанії  – «Пропаганда здорового способу життя» прийняла участь у щорічному напівмарафоні від Нова Пошта. Спортсмени пробігли дистанції в 4,2, 10 та 21 км.

 

Фармаківці у Wizz Air Kyiv City Marathon

Бігати – це класно, бігати – це супер! Ні вітер, ні осіння погода для команди бігунів компанії «Фармак» – не перешкода! Біг – це не тільки престижно, а й неймовірно корисно для здоров’я! Компанія «Фармак» активно приймає участь у різноманітних спортивних заходах та пропагандує активний та здоровий спосіб життя. Так було і цього разу – фармаківці взяли участь у Wizz Air Kyiv City Marathon на дистанції – 21, 5 та 2 км.

 

«FARMAK CHALLENGE» – DONE!

21-23 вересня 2018 року відбулись II Всеукраїнські спортивні ігри фармацевтів «FARMAK CHALLENGE» у спорткомплексі КНТЕУ. Команди від нашої Компанії позмагались у 4 видах спорту.

«Фармак» спільно з Київською міської організації ФСТ «СПАРТАК» вже другий рік поспіль проводить спортивні ігри фармацевтів «FARMAK CHALLENGE». Цей проект допомагає нашим працівниками тримати себе в тонусі, підтримує корпоративний дух Компанії та дає чудову можливість гарно провести вільний час.