Керівництво
Філя Іванівна Жебровська
Голова Наглядової ради
Августін Дубнічка
Виконавчий директор
Вікторія Георгіївна Смародіна
Директор з фінансів
Вікторія Миколаївна Кондрашихіна
Директор з персоналу
Філя Іванівна Жебровська
Голова Наглядової ради

Філя Жебровська очолює компанію «Фармак» понад 20 років. Під її керівництвом підприємство було переорієнтоване з виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів на виготовлення готових лікарських засобів, які відповідають міжнародним стандартам якості. Завдяки обраній стратегії ведення бізнесу, інноваційній технологічній платформі, інвестуванню у виробництво та персонал у 2010 році «Фармак» став лідером фармацевтичної галузі України. Сьогодні компанія утримує лідерські позиції, вирізняючись на ринку високою динамікою розвитку, активними зовнішньоекономічними зв’язками. «Фармак» — один із найбільших експортерів ліків в Україні.

Свою кар’єру в компанії Філя Жебровська розпочала у 1980 році на посаді головного бухгалтера. У 1990 році зайняла позицію заступника директора з економіки та фінансів — головного бухгалтера, а ще за рік — фінансового директора підприємства. В 1995 році Філя Жебровська стала головою правління — генеральним директором компанії.

Філя Жебровська є автором 120 наукових праць (серед них одна монографія), 100 патентів України. 

Нагороджена орденами «За заслуги» I-ІІІ ступенів; почесною грамотою Кабінету Міністрів України, медаллю АМН України ім. М. Д. Стражеска «За заслуги в охороні здоров’я», Золотим знаком Українського союзу промисловців і підприємців, почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України та Київської міської держадміністрації, а також отримала низку інших нагород.

Філя Жебровська закінчила Київський інститут народного господарства (нині Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана) за фахом «Економіст». У 1998 році отримала науковий ступінь кандидата економічних наук. 

Августін Дубнічка
Виконавчий директор

Августін Дубнічка розпочав свою кар’єру в компанії «Фармак» у липні 2017 року. Має 40-річний досвід роботи в фармацевтичній галузі. Працював топ-менеджером крупних європейських фармкомпаній. Головними його задачами у «Фармак» є зміцнення лідерських позицій компаній на фармацевтичному ринку України та розвиток експортного потенціалу підприємства.

Свою кар'єру розпочав у компанії «Словакофарма, а.с.» (Slovakofarma, a.s.), де працював 25 років. За цей час по кар’єрній драбині пройшов шлях  від спеціаліста з закупівель до виконавчого директора із закупівель та логістики та члена ради директорів. Затим 5 років обіймав посаду виконавчого директора з розвитку в міжнародній фармацевтичній компанії «Зентіва, а.с.» (Zentiva, a. s.). Остання посада, яку він обіймав до приходу в компанію «Фармак», була посада Керівника підприємства у французькій мультифункціональній компаніі «Санофі С. А.» (Sanofi S. A.).  

У 1998 році здобув ступінь доктора наук. Упродовж 2009-2012 років був Віце-президентом Асоціації хімічної та фармацевтичної промисловості.

Має досвід ведення бізнесу у ключових регіонах: Центральна та Східна Європа, Китай, Індія та Туреччина; впровадження стратегії розвитку бізнесу, M&A.

Вікторія Георгіївна Смародіна
Директор з фінансів

Вікторія Смародіна почала працювати у компанії «Фармак» у вересні 2011 року. Спочатку очолювала відділ внутрішнього аудиту, а восени 2012 року була призначена фінансовим директором компанії. 

До сфери відповідальності Вікторії Смародіної входить ведення бухгалтерського, управлінського та податкового обліку компанії, а також бюджетування і казначейство. 

Під її керівництвом підприємство перейшло на єдину систему фінансового обліку на основі Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ). Також було впроваджено сучасні політики ведення та підготовки управлінської звітності, бюджетування та казначейства. 

Свою кар’єру Вікторія розпочала в авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ), в якій за три роки виросла від економіста до начальника економічного відділу. 13 років працювала в компаніях «Великої четвірки» — Ernst and Young та Deloitte. Остання позиція — старший менеджер відділу аудиту в Києві в компанії Deloitte. 

Упродовж 2000-2005 рр. отримувала кваліфікацію за програмою Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА, Великобританія), після закінчення якої стала членом АССА.

З відзнакою закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка за фахом «Економічна кібернетика».

Вікторія Миколаївна Кондрашихіна
Директор з персоналу

Вікторія Кондрашихіна розпочала свою кар’єру в компанії «Фармак» на посаді митного брокера. За 3 роки очолила митну службу підприємства. Згодом працювала в комерційній службі, керувала відділом експортних поставок. Починаючи з 2007 року очолює дирекцію з персоналу компанії «Фармак». 

Вікторія Кондрашихіна відповідає за розробку та впровадження комплексної стратегії з управління персоналом компанії, системи управління персоналом та кадрової політики компанії. Під її керівництвом були запроваджені сучасні підходи в оплаті праці, зокрема грейдинг — високоефективна система нарахування посадових окладів.

Досвід роботи Вікторії у фармацевтичному бізнесі ― понад 20 років. Вікторія нагороджена почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України, почесною грамотою голови Київської міської держадміністрації, відзнакою Київського міського голови «Знак пошани».

Вікторія Кондрашихіна закінчила Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за фахом «Менеджмент організацій». Пройшла навчання на управлінській програмі HRM в Києво-Могилянській бізнес-школі.