Спецпроект Прийомні онуки

Проект «Прийомні онуки» виборов низку нагород на конкурсі ADC*UA Awards

Соціальний проект компанії «Фармак» із підтримки самотніх літніх людей «Прийомні онуки» виборов дві срібні та одну бронзову нагороду на конкурсі ADC*UA Awards.

Соціальний проект «Прийомні онуки» був започаткований компанією «Фармак» на честь свого 90-річчя спільно з Товариством Червоного Хреста Подільського району м. Києва. Він спрямований на покращення умов життя літніх людей та їхнє повернення до соціуму. Цей проект здобув підтримку Департаменту культури Київської міської державної адміністрації.

В рамках проекту було видано книгу спогадів про столицю України «Щоб жити. Розуміючи Київ». Її авторами стали 22 кияни-довгожителі. Видання книги стало для найстарших жителів Києва можливістю передати свій досвід молодому поколінню та відчути себе потрібними.

Книгу «Щоб жити. Розуміючи Київ» можна придбати у книгарнях. Це видання благодійне. Всі кошти від його продажу спрямовуються до Товариства Червоного Хреста Подільського району м. Києва – на підтримку самотніх літніх людей.

Філя Іванівна Жебровська, генеральний директор компанії «Фармак»: «Ми переконані, що залучення людей похилого віку до соціального життя вкрай важливе для їхнього здоров’я. Адже відомо, що соціально активні літні люди, які виховують онуків, займаються улюбленою справою, виглядають молодшими і почуваються здоровішими. А самотні, відрізані від життя старенькі зазвичай згасають швидше через відчуття покинутості та непотрібності. Більше того, збереження культурної спадщини і переймання цінного життєвого досвіду літніх людей корисно для розвитку суспільства в цілому».

Конкурс ADC*UA Awardsце щорічне змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну. Це один з найбільших авторитетних українських національних рекламних конкурсів, що задають тенденцію в індустрії та виявляють таланти. Його організатором виступає Клуб арт-директорів України (Art Directors Club Ukraine - ADC*UA).

Перемога на конкурсі ADC*UA Awards – не єдиний трофей проекту «Прийомні онуки». Він також був відзначений нагородами на фестивалі WOW DONE AWARDS 2016, VIII Міжнародному фестивалі маркетингу і реклами «Білий Квадрат», Київському міжнародному фестивалі реклами, а також на міжнародній фармацевтичній виставці CPhI Worldwide.

 

 

Інші новини

Проект «Прийомні онуки» був відзначений на міжнародному рівні

Соціальний проект компанії «Фармак», спрямований на підтримку одиноких довгожителів, - «Прийомні онуки» отримав визнання на міжнародному конкурсі соціальних проектів ICSR, організованому турецьким представництвом Всесвітньої федерації підприємців та молодих професіоналів (JCI – Junior Chamber International) спільно з ООН.

Image sizeds

Проект «Прийомні онуки» визнано одним із кращих КСВ-проектів на CPhI Worldwide

В рамках міжнародної виставки CPhI Worldwide пройшов конкурс на визначення кращих КСВ-проектів, реалізованих фармацевтичними компаніями. Соціальний проект компанії «Фармак» з підтримки самотніх літніх людей «Прийомні онуки» визнано одним із кращих.

Image sizeds

Ада Роговцева розповідає про книгу "Щоб жити. Розумiючи Київ"

Теплі, щирі слова відомої української акторки театру та кіно, Народної артистки Ади Роговцевої про благодійну книг спогадів "Щоб жити. Розуміючи Київ". Авторами видання стали 22 довгожителі Києва.

Image sizeds