Історія Корвалолу

У середині минулого століття фармацевтика стрімко розвивалася. За 20 років (1940–1960 роки) обсяги фармвиробництва зросли у 20 разів.

На Київському хіміко-фармацевтичному заводі ім. М. В. Ломоносова було прийнято рішення розробити технології та створити серцево-судинний лікарський препарат, аналогічний до препарату «Валокордин», який вироблявся в Німеччині. За розробку взялася старший хімік заводу В. Я. Яковлева у 1959 році, і вже наступного року на Київському хіміко-фармацевтичному заводі ім. М. В. Ломоносова була випущена перша партія «Корвалолу». Це було ноу-хау того часу – генерик європейського седативного лікарського препарату.

 

“Фармак” – рух вперед!

З нагоди відзначення у грудні Дня компанії ПАТ “Фармак”, презентуємо відеоряд історичного шляху компанії – “Фармак” – рух вперед!

Довгий та трудомісткий шлях пройшла компанія за ці роки. Але вони були натхненними жагою до нових звершень та відкриттів, здобутків та перемог. Цей колосальний досвід, що став надбанням праці тисяч захоплених своєю справою працівників заводу.
Сьогодні фармаківцям є чим пишатися!
Високий рівень відповідальності “Фармак” – це запорука лідерства та успіху на вітчизняному та світовому ринках.
Крокуємо далі…

ПАТ “Фармак” підсумовує здобутки 2018 року