ПАТ «Фармак» — лідер ринку з 2010 року. Що робить компанію такою?

так називається проект, який покликаний познайомити департаменти «Фармак» один з одним. Адже  в основі  досягнень й успіху стоїть конкретна людина. І від роботи кожного залежить кінцевий результат. Проект показує, як працює й чим дихає департамент/дирекція/відділ зсередини. Які поняття вкладає в слово «якість». Адже якість для кожного підрозділу — своя, але тим не менш вона єдина для всієї Компанії.

Проект «Якість починається з мене»: Відділ управління інформацією реєстраційного досьє

«Якість для мене – це понад усе відповідь на запитання «Чи бажаю я, щоб продукцію нашого підприємства, за необхідності, споживали близькі люди та обирали її серед різноманіття конкурентів та їх продукції?»» -Анастасія ПОДКОЛЗІНА, начальник відділу управління інформацією реєстраційного досьє

Медико-регуляторний департамент: тут знають про продукт усе

 

Знайомимо з одним із оновлених департаментів – Медико-регуляторним, реорганізованим у травні 2018 року.

Якість починається з мене: Відділ правового забезпечення

“Подекуди нам доводиться мати справу зі складними  ситуаціями, з яких, на перший погляд немає виходу! Та креативний і системний підхід до вирішення питань, який базується на глибокій теоретичній базі та високій компетенції працівників відділу дає можливість підібрати можливі варіанти й застосувати саме ті механізми, які дозволять досягти мети з найбільшою користю для підприємства в межах правового поля.  І це дуже надихає до подальшої роботи”, – начальник відділу правового забезпечення.