ПАТ «Фармак» — лідер ринку з 2010 року. Що робить компанію такою?

так називається проект, який покликаний познайомити департаменти «Фармак» один з одним. Адже  в основі  досягнень й успіху стоїть конкретна людина. І від роботи кожного залежить кінцевий результат. Проект показує, як працює й чим дихає департамент/дирекція/відділ зсередини. Які поняття вкладає в слово «якість». Адже якість для кожного підрозділу — своя, але тим не менш вона єдина для всієї Компанії.

Якість починається з мене: Відділ якості АФІ

Місія відділу якості АФІ – забезпечення функціонування та постійного поліпшення процесів фармацевтичної системи якості (ФСЯ), а також контроль якості сировини, матеріалів, проміжної та готової продукції на виробництві АФІ м. Шостка.

 

Якість починається з мене: Відділ сертифікації та випуску продукції

Головна задача відділу сертифікації та випуску продукції – забезпечення та гарантування випуску на ринок безпечних, ефективних та якісних лікарських препаратів.

Якість починається з мене: Департамент контролю якості

Департамент контролю якості забезпечує контроль вхідної сировини та матеріалів, проміжної продукції та готового продукту задля підтвердження якості для використання у виробництві. Водночас підрозділ проводить моніторинг чистих середовищ, контроль валідаційних проб та зразків вивчення стабільності для забезпечення регуляторних вимог.