ПАТ «Фармак» — лідер ринку з 2010 року. Що робить компанію такою?

так називається проект, який покликаний познайомити департаменти «Фармак» один з одним. Адже  в основі  досягнень й успіху стоїть конкретна людина. І від роботи кожного залежить кінцевий результат. Проект показує, як працює й чим дихає департамент/дирекція/відділ зсередини. Які поняття вкладає в слово «якість». Адже якість для кожного підрозділу — своя, але тим не менш вона єдина для всієї Компанії.

Якість починається з мене: Відділ правового забезпечення

“Подекуди нам доводиться мати справу зі складними  ситуаціями, з яких, на перший погляд немає виходу! Та креативний і системний підхід до вирішення питань, який базується на глибокій теоретичній базі та високій компетенції працівників відділу дає можливість підібрати можливі варіанти й застосувати саме ті механізми, які дозволять досягти мети з найбільшою користю для підприємства в межах правового поля.  І це дуже надихає до подальшої роботи”, – начальник відділу правового забезпечення.

Якість починається з мене: Відділ захисту прав і судового представництва

“Чимала кількість випадків порушення прав обумовлена тим, що в українській судовій практиці немає дієвого алгоритму обрахунку заподіяної  шкоди. Якби порушник знав, що гарантовано сплатить кошти – наприклад, усе, що заробив під час продажу продукту з використанням чужої торговельної марки, або Держава сплатить % за користування грошима, які державні органи неправомірно списали з Компанії, – ситуація була б іншою. Сподіватимемося, в майбутньому судова практика буде вдосконалюватись”, – начальник відділу захисту прав судового представництва.

Якість починається з мене: Служба директора з правового забезпечення

“Ефективний захист прав та інтересів «Фармак» стає можливим завдяки сильній команді, якій немає рівних серед юридичних підрозділів фармацевтичних компаній України. “, – Дмитро Таранчук, Директор з правового забезпечення ПАТ «Фармак».