Спецпроект прийомі онуки

Вже багато років «Фармак» працює задля покращення життя та здоров’я людей, адже для нас це найвищі цінності. Ми використовуємо найновітніші технології для виробництва ліків, щоби вони ефективно допомагали долати хвороби та продовжувати життя. Намагаємося зробити наші препарати доступними для українців.

Та не менш важливим напрямом нашої роботи є реалізація соціальних проектів, спрямованих на покращення життя наших співвітчизників. Одна з таких ініціатив – зміна ставлення українців до літніх людей. Чому саме люди похилого віку? Бо ми переконані, що щасливі й оточені турботою старенькі – ознака здорового суспільства.

Проект «Прийомні онуки» визнано одним із найкращих КСВ-проектів на CPhI Worldwide

У межах міжнародної виставки CPhI Worldwide пройшов конкурс на визначення найкращих КСВ-проектів, реалізованих фармацевтичними компаніями. Соціальний проект компанії «Фармак» із підтримки самотніх літніх людей «Прийомні онуки» визнано одним із найкращих.

Проект «Прийомні онуки» виборов низку нагород на конкурсі ADC*UA Awards

Соціальний проект компанії «Фармак» із підтримки самотніх літніх людей «Прийомні онуки» виборов дві срібні та одну бронзову нагороду на конкурсі ADC*UA Awards.